18 marca 2020

Nabory do Punktów Przedszkolnych bez zmian

W związku z licznymi pytaniami Wójt Gminy Leoncin uprzejmie informuje, iż nabór dzieci w wieku od 3 do 5 lat do Punktów Przedszkolnych na rok szkolny 2020/2021 na terenie Gminy Leoncin, tj.
1. ANULKA z siedzibą w Leoncinie, ul. Isaaca Bashevisa Singera 3,
2. JACEK I AGATKA WESOŁA I TWÓRCZA GROMADKA z siedzibą w Leoncinie, ul. Isaaca Bashevisa Singera 3,
3. ADAŚ I OLA IDĄ DO PRZEDSZKOLA z siedzibą w Nowych Grochalach 40

odbywa się zgodnie z ustalonym harmonogramem.
Kompletne wnioski są przyjmowane od 16.03.2020 r. do 27.03.2020 r. (od poniedziałku do piątku) w sekretariacie odpowiednio Szkoły Podstawowej w Głusku z siedzibą w Nowych Grochalach oraz Szkoły Podstawowej w Leoncinie.

Biorąc pod uwagę obecną sytuację epidemiologiczną dopuszcza się składanie wniosków na dwa sposoby:
1. Punkt Przedszkolny „ANULKA”, ,,JACEK I AGATKA WESOŁA I TWÓRCZA GROMADKA” w Sekretariacie Szkoły Podstawowej w Leoncinie w godzinach 8.00-12.30 lub poprzez wykorzystanie skrzynki do wrzucania dokumentacji związanej z postępowaniem rekrutacyjnym. Skrzynka, jak również wnioski do pobrania znajdują się w budynku szkoły, przy wejściu (naprzeciw Sekretariatu).
2. Punkt Przedszkolny ,,ADAŚ I OLA IDĄ DO PRZEDSZKOLA” w Sekretariacie Szkoły Podstawowej w Głusku z siedzibą w Nowych Grochalach w godzinach 8.00-14.00 lub poprzez przesłanie dokumentacji w formie skanów lub fotografii dokumentów na adres e-mail: ppadasiola1@wp.pl. Po ustaniu zagrożenia możliwe będzie uzupełnienie dokumentacji w postaci papierowej.
Jednocześnie przypominam, iż wnioski o przyjęcie składa się do punktu przedszkolnego pierwszego wyboru (najbardziej preferowanego).

Harmonogram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *